Putzmeister - Yedek Parça

Yedek Parça

Putzmeister Makine San. ve Tic. A.Ş. sunmuş olduğu orijinal yedek parça hizmeti ile bakım ve onarım kalitesini de güvence altına almaktadır. Makinelerimizin performans ve verimliliğini arttırmak ve bunların sürekliliğini sağlamak için orijinal yedek parça kullanımı son derece önemlidir.

Putzmeister Orijinal yedek parçası, Putzmeister tarafından bizzat imal edilen veya Putzmeister tarafından onaylanarak Putzmeister Resmi Yan Sanayi Firması statüsü kazanmış firmalara imal ettirilip Putzmeister garantisi altında satılan parçaları ifade eder. Başka bir ifadeyle orijinal yedek parça, Putzmeister’in ürünlerinde yani üretiminde kullanılan parçalar anlamına gelmektedir.

Doğru orijinal yedek parçanın, tam zamanında, doğru yere, doğru miktarda, en uygun fiyatla gönderilmesi Putzmeister’in farklılığıdır.

Yetkili servislerimizde, müşterilerimizin hizmetine sunulan orijinal yedek parçalar kalite mühendislerimiz tarafından sıkı bir şekilde denetlendikten ve test edildikten sonra yetkili servis veya satış noktalarına sevk edilmektedir.

Putzmeister orijinal yedek parçalarını temin edebileceğiniz başlıca satış noktalarımız:

Putzmeister Orijinal Yedek Parçalarını temin edebileceğiniz yetkili servisler için tıklayınız ...

Öneri ve Sorularınızı bize e-posta yoluyla ulaştırmak için tıklayınız ...

 

Kampanyalar & Promosyonlar

Detaylı Bilgi İçin...

Korsana Hayır

Detaylı Bilgi İçin...

Pratik Bilgiler

Detaylı Bilgi Için ...

 

Name:
Passwort:

 Sosyal Medya
Putzmeister Beton Pompaları YouTube LinkedIn