Putzmeister - Kanalizasyon Arıtma Tesisleri

Kanalizasyon Arıtma Tesisleri


Putzmeister, profesyonel için gerekli herşeyi sunmaktadır ve bunların üstüne, kanalizasyon arıtma tesislerinde teslimat görevleri için komple çözümler sunmaktadır.
Herhangi bir Putzmeister tesisinin çekirdeğinde, yüksek yoğunluk katı pompaları bulunmaktadır.
Ana kullanımları, mekanik olarak suyu alınmış kanalizasyon çamuru yanında filtrelemeler ve yağların taşınmalarıdır. Hatta %50'ye yakın kuru içeriği olan malzemeler bile aksamadan pompalanabilirler.
KOS tipi yüksek yoğunluk katı pompaları ile, S aktarma borusu, besleme silindirine malzemeyi çekmek için oldukça çok yer vermektedir, öyle ki, malzemelerin en kurusunu bile taşımada mükemmel bir iş yapılmaktadır. Verimliliği daha artırmak için, Putzmeister yüksek yoğunluk katı pompaları, bir helezonlu besleme tertibatı ile donatılabilir. Büyük, kendi kendini temizleyen vidalı konveyörler ile donatılmıştır ve besleme silindirinin optimum  doldurmasını desteklemektedir. “Kayar şasi prensibi”ne sahip silo teknolojisi, özellikle suyu alınmış kanalizasyon çamuru için geliştirilmiştir. Silo, birkaç 100 metreküp çamuru taşıyabilmekte ve onu güvenle pompaya beslemektedir. Dünyanın neresinde kullanılırsa kullanılsın, Putzmeister'in kanalizasyon işleme sistemlerine, iş yapması için, güvenilebilir. Özellikle büyük tesislerde, kesintisiz sürekli çalışma gerektiren aşırı şartları olan yerlerde, kendilerine düşen görevlerini yerine getireceklerine güvenebilirsiniz. En zor işlerini gerçekleştirirken- Putzmeister çözümleri, maksimum seviyede verimliliği garantilerler. Özellikle bugünün kanalizasyon arıtma tesisi operatörleri için önemli bir nokta.

 
 
 
bild
KOS – S Transfer Borulu Hidrolik Piston Pompa
KOS - Çift pistonlu Pompa >>
 
 
 
KOV – Çift Piston Pompa
KOV Piston Pompa >>
 
 
 
 
 

Name:
Passwort:

 Sosyal Medya
Putzmeister Beton Pompaları YouTube LinkedIn