Putzmeister - Enerji Tesisleri

Enerji Tesisleri


Çoğu enerji tesislerini Putzmeister sistemleri olmadan düşünmek mümkün değildir.
Maksimum güvenilirlik ile, oldukça geniş aralıkta kömürler, çamur, kül ve REA alçıtaşı pompalayabilirler.
Ana görevlerinden bir tanesi, akışkan yatak fırınlarında basınçlı sirkülasyon yüklemesi yapmak bulunmaktadır. Bu yenilikçi güç tesis teknolojisi, sadece kömürün elektriğe dönüştürülmesinde yüksek seviyede bir verimlilik elde etmekle kalmaz fakat aynı zamanda, çevre korumada yeni standartlar meydana getirir.
Valfsiz, KOS serisi yüksek yoğunluk katı pompaları yakıtı, sirküle edilen yatak olarak kömür, kireçtaşı-su karışımının içine pompalar. Tane büyüklüğüne bağlı olarak, pratikte %85 'in üzerinde bir kuru içerik genellikle mümkündür. Bu, problemsiz ve bakım gerektirmeyen sürekli çalışmaya izin vermeye ikna edici bir artı noktadır.
Verimliliğini artırmak isteyen kömürlü enerji istasyonları, Putzmeister'den kanalizasyon çamurunu ve atık kömürü yakmak için komple sistemler elde edebilirler. Anahtar teslimi çözümler, siloları, yüksek yoğunlukta katı pompalarını, boru hatlarını ve tüm gerekli aksesuar ve hizmetleri içermektedir. Putzmeister, güç istasyonu teknolojisinin tüm önde gelen sağlayıcıları ile problemsiz sistem entegrasyonu garantilemek için elele çalışmaktadır.

 
 
 
bild
KOS – S Transfer Borulu Hidrolik Piston Pompa
KOS - Çift pistonlu Pompa >>
 
 
 
HSP - Hidrolik Oturmalı Valf Pompa 
HSP - Hidrolik Oturmalı Valf Pompa >>
 
 
 
KOV – Çift Piston Pompa
KOV Piston Pompa >>
 
 
 
 
 

Name:
Passwort:

 Sosyal Medya
Putzmeister Beton Pompaları YouTube LinkedIn