Putzmeister - Satış Sonrası

Dünya Çapında En İyi Hizmet

Services
Putzmeister Türkiye olarak ana düşüncemiz kalitedir. Satış Sonrası Departmanı olarak, ürünlerimizde olduğu gibi, ürünlerimizin satış işlemlerinden sonra da aynı düşünce çerçevesinde hareket etmekteyiz.

Putzmeister Türkiye Satış Sonrası Departmanı olarak, siz değerli müşterilerimizin “zaman” kavramına verdiğiniz önemi çok iyi bilmekteyiz. Bu nedenle yılın 365 günü 24 saat sizlere hizmet vermek amacını taşıyoruz. Bu hizmet tüm yurdumuz genelinde geçerlidir. Bu nedenle satılan herhangi bir ürünümüzün arkasında olduğumuzu bir kez daha yinelemekten gurur duymaktayız.

Pazarda lider konumda olmamızın bizim için gururdan çok kamçılayıcı bir etki oluşturduğunu, kalitemizi ve hizmetlerimizi daha ileriye götürmemizde siz sayın müşterilerimizin önerilerinize ve desteklerinize ihtiyacımız olduğunu ayrıca belirtmek isteriz. 

Putzmeister Türkiye Satış Sonrası Departmanı olarak, sahip olduğumuz profesyonellik ve ileri teknoloji, her çeşit yedek parça ve teknik destek ile kaliteli teknik servis hizmetini, en uygun fiyatlarla en kısa sürede tamamlayarak müşterimize iade etmeyi garanti ediyoruz. 
 

 
 

Name:
Passwort:

 Sosyal Medya
Putzmeister Beton Pompaları YouTube LinkedIn