Putzmeister - Eğitim & Gelişim

Eğitim & Gelişim

Putzmeister sürekli gelişen ve öğrenen bir organizasyon olarak, çalışanlarının gelişimi için onları destekleyen bir yapıya sahiptir. 

Çalışanlarımızın teknik bilgi ve donanımını, kişisel becerilerini geliştirmek amacıyla yıllık eğitim planımız çerçevesinde şirket içi ve şirket dışı eğitim programları uygulanır. Gerekli görülen durumlarda Putzmeister’in Almanya başta olmak üzere diğer fabrikalarında iş üzerinde eğitim ve pratik imkanı sağlanmaktadır.

 

Putzmeister Akademi
 
Putzmeister, teknik ve organizasyonel uzmanlık ve deneyimini bünyesindeki tüm çalışanlarıyla paylaşmak amacıyla “Uluslararası Eğitim Programı” uygulamasını başlatmıştır. Bu programla,  Dünya üzerinde faaliyet gösteren Putzmeister işgücünün temel bilgi ve teknik düzeyinin standartlaştırılması, farklı lokasyonlardaki çalışanların iletişim ve işbirliğinin güçlenmesi ve sinerji yaratmak hedeflenmektedir.

Bu kapsamda Putzmeister çalışanları Almanya’da bir hafta ile altı ay arasında değişen sürelerde eğitimleri takip edebilmektedirler.

Çalışanlarımız düzenli şekilde Almanya’daki Putzmeister fabrikalarında teorik ve iş üzerinde pratik eğitimlere katılıyorlar.

Gerekli görülen pozisyonlar için bu eğitimlere katılım, çalışanın yöneticisinin talebi ve İnsan Kaynakları Bölümü ve Almanya Putzmeister Akademinin onayı doğrultusunda sağlanmaktadır.

Putzmeister Akademiye Ulaşmak İçin Tıklayınız....

 
 

Name:
Passwort:

 Sosyal Medya
Putzmeister Beton Pompaları YouTube LinkedIn