Putzmeister - Korsana Hayır

Korsana Hayır


Yedek parça korsanları giderek acımasızlaşıyor

Beton pompası veya başka bir Putzmeister ürünü satın alan müşterilerimiz, kalite, performans, emniyet ve daha birçok kriteri göz önünde bulundururlar.

Değerli müşterilerimiz üstün nitelikli ve kaliteli ürünlerimizde kullanılan, kalitesinden emin olmadıkları korsan ve kopya parçaları satın alarak ilk etapta tasarruf edildiğini düşünmemeli, bu durumun uzun vadede çok daha büyük mali yük getirdiğini unutmamalıdırlar.


Sadece Putzmeister değil, pratikte tüm inşaat makinesi üreticileri, yetersiz ve kalitesiz  “korsanların” yani taklit yan sanayinin aşınan parçaları kopya ettiği konusunda fikir birliğine varmıştır. Ayrıca, ilaç sanayi, otomotiv ve uçak sanayi gibi başka sektörlerde de aynı sorun ortaya çıkmaktadır.

Korsan yani taklit yan sanayi üretimi yedek parça kullanımı, sadece iş esnasında ciddi kazalara yol açmakla kalmaz aynı zamanda en basit görünen parçalar dahi makineye zarar verir, makine operatörünün işini aksatır ve yavaşlatır.

Örneğin, eğer bir beton pompası korsan yedek parça nedeniyle artık şantiyede kullanılamıyorsa ya da verimli olamıyorsa, zamanında yerine getiremediği taahhütlerinden dolayı sadece korsan parçayı kullanan firma değil orijinal makine ve onun üreticisi firma da zarar görmekte ve itibar kaybetmektedir.

Unutulmamalıdır ki müşterilerimizin kullanımına sunulan her orijinal yedek parça sıkı bir kalite denetiminden geçirildikten sonra kullanım veya yetkili servislere gönderim iznine sahip olmaktadır.

Orijinal Yedek Parça, makinelerin kullanım sürelerini uzatıp verimliliklerini arttırdığından ilk bakışta daha pahalı gibi gözükse de uzun vadede daha ekonomik ve güvenlidir.

Putzmeister orijinal parçaları Putzmeister Yetkili Servisleri'nden ve Putzmeister Çerkezköy-Tekirdağ Fabrikası'nda Yedek Parça Departmanı'ndan temin edilebilir.

Her türlü sorun, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmak için tıklayınız ...

 

 
 

Name:
Passwort:

 Sosyal Medya
Putzmeister Beton Pompaları YouTube LinkedIn