Language: 
International
PartnerNet
Site Hakkında

S-valf Sistemi


S-transfer tüpüne sahip sabit beton pompaları, dikey ve yatay beslemede yeni dünya rekorları oluşturmaktadır. Örneğin, 1994'te, İtalya Riva del Garda 'da (.pdf, 372 kB) beton dikey olarak 532 metreye pompalandı! Veya Ağustos 2007'den beri Burj Dubai şantiyesinde, pompa yüksekliği 540 m'ye erişti ve hala görev bitmedi. Bu iki durumda dahi, her iki makina ve aksesuarlar hala kendi limitlerinde çalışmamaktadırlar. Hatta farklı beton ile, sürekli görevde daha güvenli çalışma yerine getirecekleri görülebilir.

Nerede oldukça yoğun ve yüksek ölçüde aşındırıcı karışımlarla karşılaşılırsa bu sistem kullanılmaktadır. Tabi aynı zamanda gövde (trunk) monteli beton pompaları da kullanılabilir.

85 bar'ın üzerindeki beton basınçlarında S valfi, ilk seçenektir. Bu özellikle, sabit boru hatları üzerinden uzun pompalama mesafeleri için faydalıdır. Putzmeister S valfi, özellikle uzun ömür ve yüksek beton basıncı için dizayn edilmiştir. Bu, uzun servis aralıkları anlamına gelir ve makinanın   artırılmış kullanılabilirlik zamanı sonucunu verir. S valfinin ömrünü uzatmak için, iç duvar, sert yüzey kaynağı ile yeniden yapılabilir.

 

a


Kama kapatma cihazı sayesinde, azaltma dirseği, çabuk ve kolaylıkla açılır ve geriye döner, böylece temizlemeyi kolaylaştırır.
 

S-Valf Sistemi Animasyon

If the Video is not shown, you have to install the Adobe Flash Player. You can download it for free at the Adobe Website.
 
 

Name:
Passwort:

Aramak için giriş yapınız

 Sosyal Medya
Putzmeister Beton Pompaları YouTube LinkedIn